ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس + ویدیو آموزشی

ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس + ویدیو آموزشی

ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس

شاید شما هم بخواهید لینک کوتاه مطالب را در وردپرس اضافه کنید تا به سادگی لینک یک مطلب را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید .

همیشه لینک های کوتاه شده بسیار کاربردی بوده اند برای مثال بعضی از پیام رسان ها در هر مطلب که میخواهید منتشر کنید تعداد کمی کلمه جای میگیرند و شما نمی توانید پیام خود را به صورت کامل ارسال کنید .

 

 

سرویس های کوتاه کننده لینک

سرویس های کوتاه کننده لینک زیادی وجود دارند که این کار را برای شما به سادگی انجام می دهند ، ولی امکان دارد سایت ها مسدود شده یا مشکلی در سایت ایجاد شود پس لینک شما هم غیر فعال می شود .

 

ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس

بهترین راه استفاده از لینک کوتاهی است که توسط سایت شما قابل در یافت باشد این قابلیت کاربردی در آپدیت ۴٫۴ وردپرس حذف شد . نگران نباشید در ادامه با آموزش ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس همراه ما باشید، تا با چند روش بسیار ساده این قابلیت را دوباره اضافه کنیم .

 

 

روش اول : نصب افزونه WP Bitly

ابتدا افزونه را از پایین همین مطلب دانلود کرده و نصب کنید درصورتی که هنوز نمی دانید چه طور یک افزونه وردپرس را نصب کنید آموزش نصب افزونه وردپرس را دنبال کنید .

بعد از نصب و فعال سازی یک صفحه برای شما باز می شود که می توانید مشخص کنید لینک کوتاه برای چه مواردی ایجاد شود برای مثال مطالب ،صفحه ها و..

ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس

بعد از انجام تنظیمات برای مثال به صفحه ارسال مطلب می رویم و برای دریافت لینک کوتاه از دکمه Get Shortlink استفاده میکنیم!

 

ویدیو آموزشی نصب افزونه WP Bitly

 

 

روش دوم با استفاده از کد 

روش دوم که بسیار ساده می باشد اضافه کردن کد زیر به فایل functions.php قالب است .

[sourcecode language=”plain”]add_filter( ‘get_shortlink’, function( $shortlink ) {return $shortlink;} );[/sourcecode]

بعد از قرار دادن و ذخیره کردن به این صورت میتوانید دریافت کنید.

ساخت لینک کوتاه مطالب در وردپرس

[su_button url=”https://wordpress.org/plugins/wp-bitly/” style=”flat” background=”#42b5fb” size=”4″ icon=”icon: plug” text_shadow=”0px 1px 1px #2b1517″]لینک دانلود افزونه[/su_button]

0/5 (0 Reviews)

علاقه مند به کسب و کار های اینترنتی و بازاریابی اینترنتی که در سایت بیست تم اطلاعات خود را با شما به اشتراک میگذارم ...

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.