قوانین استفاده از محصولات

استفاده از محصولات سایت بیست تم منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد:

بیست تم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات بیست تم را داشته باشد،حتما لازم است متن قوانین و مقررات را به صورت کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از سایت نماید. استفاده از سامانه بیست تم، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر  به سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده مانند سیستم ترجمه، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین بیست تم و فرد توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن موردتوافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات ژاکِت را ندارد.

کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سایت بیست تم اقدام نماید.

هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

کاربر حق انتشار رایگان و یا فروش فایل های ترجمه را ندارد و در صورت مشاهده حق پیگرد قانونی را برای بیست تم محفوظ می‏‌دارد.

فایل محصولات به صورت زبان اصلی است و برای فارسی سازی و یا راستچین سازی محصول باید افزونه پیشخوان بیست تم را نصب و اقدام به ترجمه محصول کنید.

استفاده از محصولات سایت بیست تم تنها در یک دامنه به ازای هر خرید امکان پذیر است و استفاده در بیش از یک دامنه نیازمند خرید دامین جدید برای سرویس با مبلغ ۲۰ هزار تومان است.

کاربر آگاه است با ثبت‌نام درسایت بیست تم، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سایت بیست تم دریافت نماید.

همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای بیست تم از جمله سیستم ترجمه و محصولات که توسط کارکنان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و بیست تم هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. بیست تم تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند حذف اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

 بیست تم حق تغییرات آتی در توافقنامه را برای خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در سایت بیست تم در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا بیست تم مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته 

0/5 (0 Reviews)