قیمت مناسب

سایت بیست تم با جدا کردن فایل ترجمه از قالب  و افزونه وهمچنین ارائه به صورت جداگانه باعث شده است شما هزینه های زیادی برای خرید قالب و افزونه پرداخت نکنید و با پرداخت یک هزینه بسیار کم به تمام محصولات دسترسی داشته باشد 

بروزرسانی در زمان بسیار کم

از  آنجا که شما برای  استفاده از افزونه یا قالب فایل انگلیسی آن را دریافت می کنید  و فایل ترجمه به صورت خودکار برای خریداران فایل ترجمه اضافه می شود  روند  بروزرسانی محصولات بسیار سریع شده است .

سیستم پشتیبانی آنلاین

یکی از مزیت هایی که بیست تم را متمایز میکند دو سیستم پشتیبانی است 

۱- پتشیبانی فایل های ترجمه در پشخوان سایت شما 

۲- پشتیبانی تیکتی برای  عضویت های ویژه 

 

فروشگاه در سایت شما

همیشه مشکلاتی از جمله خرابی سایت ممکن است باعث شود که شما در زمان مشخص فایلی که تهیه کردید را نتوانید دانلود کنید اما با استفاده از افزونه پیشخوان بیست تم ، فروشگاه وردپرس در سایت شما است و روند نصب قالب و افزونه  و حتی بروزرسانی در سایت شما انجام می شود .

با خرید عضویت ویژه کلیه محصولات بیست تم در حساب کاربری شما فعال شده و شما از خرید هر محصول وردپرسی دیگر بی نیاز می شوید

محصولات اورجینال + بروز رسانی خودکار فایل ها

سایت بیست تم با هدف افزایش سرعت بروزرسانی محصولات و اورجینال بودن قالب و افزونه ها را بدونه تغییر و یا اضافه کردن کد و یا فایلی برای کاربران قرار می دهد

تمام فایل ها مستقیما و بدونه دخالت بیست تم به صورت کاملا خودکار از سایت خارجی بروز می شوند و فقط بیست تم روند بروزرسانی آن ها را برسی می کند .

در محصولات تهیه شده برای احترام به مشتریان هیچ کد و نامی از بیست تم قرار نمیگیرد .

تر جمه خودکار قالب و افزونه

اضافه کردن فایل ترجمه به قالب و یا افزونه باعث افزایش زمان بروزرسانی محصولات می شود به این خاطر روند ترجمه قالب و افزونه توسط افزونه پیشخوان بیست تم انجام می شود .

حتی اگر شما قالب و افزونه از بیست تم خرید نکنید می توانید با ثبت نام در سایت و ورود به حساب کاربری در افزونه پیشخوان بیست تم قالب و افزونه های خود را ترجمه کنید .

 

 

چند سایت دارید؟ میخواهید کم تر هزینه کنید ؟

با کمک پنل کاربری سایت و در بخش افزودن دامین می توانید یک دامین اضافه کنید (دامین سایت دیگر خود ) و با خرید یک عضویت ویژه همزمان افزونه پیشخوان بیست تم را در چند سایت نصب کنید و از نصب نا محدود و بروزرسانی نامحدود در مدت اشتراک تهیه شده لذت ببرید 

چطور قالبی و افزونه ها را خودکار بروزرسانی کنیم؟
۰
تعداد نصب افزونه
۰
تعداد محصولات
۰
تعداد کاربران
۰
تعداد فایل های ترجمه
0/5 (0 Reviews)