آشنایی با افزونه سئو وردپرس (yoast)

آشنایی با افزونه سئو وردپرس (yoast)

افزونه سئو وردپرس  (yoast) در چند نسخه اخیر وردپرس  به یکی از افزونه های واجب آن تبدیل شده است و نبود آن یک هشدار برای صاحب سایت است . این افزونه را می توانید از مخزن وردپرس دریافت کنید . این افزونه بسیار بسیار کاربردی است و بهترین افزونه در امر سئو وردپرس حساب می شود . …

معرفی افزونه سئو (yoast)   :

افزونه سئو وردپرس یکی از بهترین افزونه هایی است که می تواند کار صاحب سایت را راحت تر کند ، می تواند نقشه سایت ، سئو سایت و … را برای شما فعال کند . تا هر مشکلی در سئو سایت شما وجود داشت به شما خبر دهد .

این افزونه در نسخه های اخیر وردپرس به افزونه حیاتی تبدیل شده است و استفاده از آن برای تمامی سایت های وردپرسی امری واجب به شمار می رود .

نحوه کار افزونه :

این افزونه با استفاده از آخرین متود های موتور های جستجوگر ، وب سایت شما را سئو می کند و باعث بهبود رنک سایت شما می شود . درضمن این افزونه با استفاده از سایت onepage به شما می گوید که وب سایت شما در موتورهای جستجو ایندکس می شود یا نه ، و کار هایی از این دست که هر افزونه ای نمی تواند انجام دهد .

ویژگی های افزونه :

این افزونه در آپدیت های اخیر امکانات بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است مانند افزودن ابزار وب مستر گوگل که امروزه استفاده از آن بسیار مناسب است .

ساخت نقشه سایت که به موتور های جستجوگر در ایندکس سایت شما کمک می کند و امکانات مربوط به سئو دسته ها و حتی کلمات کلیدی سایت ، بزودی آموزشی در مورد

سئو کلمات کلیدی قرار خواهیم داد .

مدیر سایت بیست تم ، مترجم مقاله‌های آموزشی ، قالب و افزونه وردپرس و خدمات پشتیبانی سایت

عضویت

مقاله های مرتبط :

مشاهده همه محصولات

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.