افزونه فروشگاه ساز ووکامرس Persian Woocommerce

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس Persian Woocommerce

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس Persian Woocommerce

کاملا رایگان!

افزونه ووکامرس ، کاملا رایگان و متن باز است! می توانید به راحتی و بدون نگرانی به صورت مستقل بر روی هاست خود بارگذاری کنید و کاملا رایگان استفاده کنید.

فروش انواع محصولات

فروش همه نوع محصولات نظیر فیزیکی ، فروش خدمات و یا فروش محصولات دیجیتالی (فروش فایل) در ووکامرس فراهم است و سایت بیست تم نیز از افزونه ووکامرس استفاده می کند.

گزارشات پیشرفته

آیا می خواهید از تعداد فروش ، سود و میزان درآمد خود آگاه شوید؟ نگران نباشید ، ووکامرس دارای سیستم گزارش گیری قوی بر اساس محصولات ، دسته بندی ها ، بر اساس زمان و… می باشد.

حمل و نقل

با طراحی افزونه بومی حمل و نقل برای ووکامرس ، شما قادر خواهید بود پست پیشتاز و سفارشی و یا پیک موتوری را برای حمل و نقل خود فعال کنید.

مالیات

آیا محصولات شما شامل مالیات می شوند؟ شما به راحتی می توانید مالیات دلخواه را بر قیمت محصولات خود اضافه کنید و آن را مدیریت و گزارشات را تهیه نمایید.

قالب های فراوان

در ووکامرس ، شما قادر هستید از بین هزاران قالب وردپرس و طرح موجود در موضوعات مختلف طرح و قالب دلخواه خود، بر اساس موضوع کسب و کار خود را انتخاب کنید.

اطلاع رسانی پیامک

با طراحی افزونه بومی و رایگان پیامک ووکامرس ، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که به راحتی کاربران و مشتریان خود را از وضعیت سفارش خود از طریق پیامک آگاه کنید.

درگاه های پرداخت

در ووکامرس ، تمامی روش های پرداخت آنلاین (درگاه های بانکی عضو شتاب و شاپرک)  برای شما آماده شده است .

کد تخفیف

به راحتی کد های تخفیف ایجاد کنید ، محدودیت استفاده بر اساس محصول ، زمان ، دسته بندی و گزینه های پیشرفته دیگر برای شما فراهم است.

افزونه دکان فارسی

به کمک افزونه دکان شما قادر خواهید بود قابلیتی به سایت فروشگاهی خود اضافه کنید که کاربران تبدیل به فروشنده شوند و محصولات خود را بفروشند. 

مدیر سایت بیست تم ، مترجم مقاله‌های آموزشی ، قالب و افزونه وردپرس و خدمات پشتیبانی سایت

عضویت

مقاله های مرتبط :

مشاهده همه محصولات

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.