آموزش استفاده از خدمات سایت بیست تم

آموزش استفاده از خدمات سایت بیست تم

اولین بخش پنل کاریری

تاریخ پایان عضویت ویژه شما :

این بخش درصورتی که اشتراک فعال نداشته باشید متن (اشتراک ندارید) نوشته شده است و درصورتی که قبلا اشتراک خریده باشید تاریخ پایان اشتراک شما ذکر شده است.

دیدگاه ها :

در این بخش تعداد دیدگاه های ارسال شده توسط شما نمایش داده می شود.

کد تخفیف عضویت ویژه یا همان اشتراک :

در این بخش در صورتی که کدی باشد میتوانید برای خرید عضویت ویژه یا همان خرید اشتراک ماهانه سالانه استفاده کنید .

کیف پول :

در این بخش موجودی کیف پول نمایش داده می شود و همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش کیف پول در پنل کاربری موجودی کیف پول خود را افزایش دهید.

تازه ترین اعلانات :

در این بخش آموزش ها یا اطلاع رسانی ها قرار داده خواهد شد .

بخش دوم مدیریت دامنه ها 

شاید شما هم جزو آن دسته باشید که چند سایت را همزمان مدیریت میکنید و میخواهید بروزرسانی محصولات با خرید یک اشتراک برای همه سایت ها انجام شود تا در هزنیه ها صرفه جویی کنید . پس این بخش کاربردی سایت را از دست ندهید!!

شما هنگام ثبت نام یک دامین وارد میکنید و این دامین کاملا رایگان است و همچنین در صورت خرید اشتراک متصل به آن است . شما فقط یک بار میتوانید دامین اصلی حساب کاربری خود را تغییر دهید پس در تغییر آن دقت کنید در صورتی که در این بخش با مشکل مواجه شدید یا سوالی داشتید کلیک کنید

اما اگر چند سایت داشتید چطور؟ لازم است چند حساب کاربری داشته باشید؟  خیر !

با وارد کردن دامین و کلیک بر روی دکمه افزودن دامین برای شما ایجاد می شود ولی غیر فعال است . شما باید یک هزینه ناچیز برای اضافه شدن این دامین را پرداخت کنید هزینه هر دامین ۲۰ هزار تومان مادام العمر است و لازم نیست هر ماه هزینه ای برای دامین پرداخت کنید سپس بعد از پرداخت هزینه دامین برای شما فعال می شود و شما میتوانید افزونه پیشخوان را در دامین جدید نصب و استفاده کنید . در صورتی که در این بخش با مشکل مواجه شدید یا سوالی داشتید کلیک کنید

بخش سوم اشتراک ها 

در این بخش میتوانید وضعیت اشتراک خود را دقیق تر مشاهده کنید و زمان تاریخ تمدید و قیمت سرویس را برسی کنید.

بخش چهارم تیکت ها 

در این بخش میتوانید هرگونه سوال از ما بپرسید و تمام تیکت ها کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهند شد با کلیک بر روی دکمه ارسال تیکت جدید در صفحه تیکت هاموضوع تیکت خود را مشخص کنید و برای ما ارسال کنید تا برسی شود .

بخش پنجم آپدیت خودکار 

در این بخش میتوانید افزونه پیشخوان بیست تم و توضیحات افزونه را دریافت کنید.

بخش ششم خرید های شما 

در این بخش میتوانید فایل های ترجمه خرید شده را مشاهده کنید سایت بیست تم با هدف کاهش هزینه ها و ارائه بهترین خدمات در کم ترین زمان فایل های ترجمه را در افزونه پیشخوان بیست تم قرار داده  است و هزینه آن را به قیمت عضویت ویژه ماهانه اضافه نکرده است چرا که ممکن است فردی نیاز به فایل ترجمه محصولی نداشته باشد و فقط محصول را نیاز داشته باشد و حتی عکس این موضوع !

دیگر نگران ترجمه قالب و افزونه نباشید !

شاید شما ترجیح دهید قالب و افزونه خود را از جایی دیگر تهیه کرده باشید و فقط فایل ترجمه را از سایت بیست تم سفارش دهید . سایت ما به صورت خودکار فایل های ترجمه خرید شده از پیشخوان بیست تم را نصب می کند فقط با یک کلیک !!

و در بخش آخر می توانید اطلاعات حساب کاربری خود را بروزرسانی کنید

موفق باشید

0/5 (0 Reviews)

علاقه مند به کسب و کار های اینترنتی و بازاریابی اینترنتی که در سایت بیست تم اطلاعات خود را با شما به اشتراک میگذارم ...

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.